404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Digital-Кличко з’явився на Володимирській гірці та в парку «Наталка» (фото, відео)
КМДА

У застосунку доповненої реальності Brama тепер можна побачити міського голову Києва Віталія Кличка.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

КМДА

Мер столиці з’являється на Володимирській гірці біля входу на велопішохідний міст і в парку «Наталка». Незабаром його можна буде побачити також в аеропорту «Київ».

«Діджиталізація робить нас ближчими один до одного! … Що для нашої зустрічі потрібно зробити вам? Встановити на ваш телефон або планшет додаток Brama, прийти на локацію, зчитати за допомогою гаджета спеціальний маркер із встановленої таблички. Та побачити і почути повідомлення, яке я залишив саме для вас. До зустрічі!» — написав Кличко у Facebook.

 

Друзі! Діджиталізація робить нас ближчими один до одного!:) Відтепер щодня я вітатимуся з вами у парку «Володимирська гірка», біля входу на Пішохідно-велосипедний міст. А також - в парку «Наталка». Що для нашої зустрічі потрібно зробити вам? Встановити на ваш телефон або планшет додаток Brama, прийти на локацію, зчитати за допомогою гаджета спеціальний маркер із встановленої таблички. Та побачити і почути повідомлення, яке я залишив саме для вас:) До зустрічі! Посилання для завантаження в AppStore: https://apple.co/34sSupc Посилання завантаження в Google Play: https://cutt.ly/Wno2C6S

Posted by Віталій Кличко on Friday, May 28, 2021

Завантажити застосунок в AppStore можна тут, а в Google Play — тут.

Мобільний додаток Brama розробило ТОВ «Будда Діджитал», яке заснували торік. Ця програма працює виключно з доповненою реальністю.

Фотоісторія. Сьогодні відзначають День Києва