Кличко розповів, скільки шкіл у Києві зможуть розпочати очне навчання (фото)

У Києві переважна більшість (95%) шкіл працюватимуть у змішаному форматі навчання: як очному, так і онлайн. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.

Лише 22 із 421 муніципальної школи працюватимуть виключно дистанційно, оскільки в них і в кроковій доступності від них немає укриттів.

«Усі, хто виявив бажання навчатися очно, матимуть таку можливість. На сьогодні це — 132 тисячі школярів», — розповів місткий голова.

За його словами, щараз триває обстеження укриттів у школах. У більшості вони вже укомплектовані меблями, мають ігрові кімнати і санвузли.

Загалом у приміщеннях укриттів можна розмістити 45 тисяч осіб.

школа укриття київ

У деяких навчальних закладах облаштування укриттів триває і його планують завершити до кінця вересня. Протягом цього часу учні та вчителі переходимуть до укриттів, що розташовані поруч, у кроковій доступності — в школах по сусідству, метрополітені.

Зараз у Києві перебувають 60% дітей-школярів, 20% дітей знаходяться за кордоном, 20% — в інших регіонах України. Понад 4 тисячі дітей-переселенців уже прийняли школи та садки столиці і їх кількість збільшується.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Освітній омбудсмен розповів, скільки насправді батьків підтримує дистанційне навчання дітей в школах