Клієнти інтернету від Starlink скаржаться, що заплатили за підключення сім місяців тому і з ними досі не зв'язалися
Pixabay

Клієнти супутникового інтернету Starlink — проєкту Ілона Маска, американського мільярдера й винахідника — скаржаться, що досі не мають інформації, коли зможуть користуватися його послугами. А зв’язатися зі службою підтримки Starlink у них не виходить.

Про це повідомляє Business Insider.

Чотири кліенти, які придбали підписку на Starlink протягом лютого-травня 2021 року розповіли виданню, що після підтвердження оплати сервіс повідомив їм, що підключення до інтернету розпочнеться з середини року.

Однак цього не сталося. Люди скаржаться, що Starlink не має служби підтримки клієнтів — і вони навіть не можуть зв’язатися з компанією, щоб зрозуміти, чи варто їм очікувати на підключення.

Зазначається, що йдеться саме про тих, хто придбав підписку на Starlink, а не додаткове обладнання для підключення до інтернету. Воно коштує ще $499 і вже дозволяє підключатися до інтернету у тестовому режимі.

У червні 2021 року Ґвейн Шотуелл, виконавча директорка компанії, заявляла, що Starlink потерпає через нестачу мікропроцесорів, викликану затримками постачання через пандемію коронавірусу.

У травні 2021 року Маск заявляв, що приблизно 500 тис. людей вже зробили передзамовлення за Starlink. А Шотуелл стверджувала, що глобальне покриття інтернету стане доступне вже у вересні.

Перебої у роботі супутникового інтернету від Starlink. Експерти кажуть, що в цьому можуть бути винні голуби

Що відомо про супутниковий інтернет Ілона Маска

Starlink — це проєкт бізнесмена Ілона Маска зі створення глобальної мережі супутникового інтернету.

Наразі SpaceX вивела на орбіту близько 2 тис.супутників. А загалом компанія планує до 2027 року вивести в космос 42 тис. мінісупутників.

Наприкінці січня 2021-го у компанії казали, що бета-версією їхнього інтернету користуються вже 10 тис. клієнтів у США, Австралії, Новій Зеландії та частині Європи.

Перші користувачі стверджують, що інтернет працює без перебоїв навіть за екстремальних погодних умов.

Окрім обслуговування (яке коштує $100), послуга передбачає також оплату обладнання, необхідного для під'єднання до мережі, яке коштує $499. Це термінал (невелика антена у формі тарілки) та маршрутизатор Wi-Fi.

Маск презентував робота-гуманоїда для походів у магазин. Якщо він повстане, його можна буде подолати (відео)