Кліп на дитячу пісню «Baby Shark» вперше в історії YouTube набрав 10 млрд переглядів (відео)

Кліп на південнокорейську дитячу пісню «Baby Shark» («Маленька акула») став першим в історії роликом, який набрав 10 млрд переглядів на відеоплатформі YouTube.

Про це повідомляє агентство Yonhap.

Позначку у 10 млрд відео перетнуло 13 січня.  Також ролик зібрав 32 млн вподобань.

Загальна чисельність населення Землі нині не перевищує 8 млрд людей. Таким чином, можна вважати, що в середньому кожна людина подивилася Baby Shark Dance хоча б один раз.

Що відомо про цю пісню

Освітня компанія Pinkfong випустила «Baby Shark Dance» пʼять років тому. Пісню записала 10-річна Хоуп Сегойн, корейсько-американська виконавиця.

Зараз пісня має понад 100 варіацій 11-ма різними мовами.

Хто автор пісні — достеменно невідомо.

«Baby Shark» знадобилося пʼять років, аби піднятися на верхівку найбільш популярного чарту YouTube, але насправді пісні набагато більше років.

Вважається, що вона зʼявилась у літніх таборах США в 1970-х роках. Одна з теорій свідчить, що рухи вигадали у 1975 році, коли «Щелепи» Стівена Спілберга стали касовим хітом у всьому світі.

Звук з пісні «doo doo doo doo doo doo» і відповідні танцювальні рухи стали настільки популярними у Південній Кореї, що відомі гурти почали включати їх у свої концерти.

Раніше Chas News повідомляв, що пісня «Shape of You» Еда Ширана встановила рекорд на Spotify.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В Google розповіли, що українці дивилися та слухали на YouTube у 2021 році (відео)