КМДА виплатить до 1500 грн до Дня захисника і захисниць України. Хто може отримати

Київ виплатить одноразову матеріальну допомогу до 1500 грн киянам та переселенцям, які зареєстровані та проживають у столиці. Виплати присвячені до Дня захисників і захисниць 14 жовтня.

Про це повідомив Департамент соціальної політики КМДА.

Ці гроші виділили у межах міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки.

Виплату у 1500 грн отримають:

  • Кияни — члени сімей осіб, які брали участь у АТО, які загинули, пропали безвісти під час антитерористичної операції.
  • Кияни — члени сімей осіб, які загинули або померли через поранення під час Революції Гідності. Також якщо члену родину посмертно присвоєно звання Героя України за громадянську мужність та патріотизм під час подій 2014 року.
  • Кияни — члени сімей осіб, які добровільно забезпечували проведення АТО, забезпечували національну безпеки і оборону (зокрема як волонтери) та загинули чи пропали безвісти.
  • Кияни — члени сімей загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України.

Виплату у розмірі 1100 грн отримають:

  • Кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі у масових акціях громадського протесту отримали тяжкі тілесні ушкодження та звернулися за медичною допомогою у період із 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Виплату у розмірі 1000 грн отримають:

  • Кияни, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО.
  • Кияни — бійці-добровольці, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України;
  • Кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості і звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Виплату у розмірі 900 грнотримають:

  • кияни, які включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали легкі тілесні ушкодження і звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

У КМДА зазначили, якщо людина одночасно належить до кількох категорій, то отримає одну виплату в більшому розмірі. Одноразова адресна соціальна матеріальна допомога не виплачується особам, які перебувають на повному державному утриманні.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Відновлення виплат для постраждалих від війни українцям: хто виплачуватиме та про які суми йдеться