Командири продають пайки окупантів і тому вони продовжують їсти собак — перехоплення

Російські командири розкрадають та перепродають пайки своїх солдат, які через це вимушені їсти зіпсовані продукти та навіть собак.

Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які перехопила СБУ.

На одному із записів окупант просить матір вгадати, що яку тварину він нещодавно з’їв. Жінка спершу називає екзотичний варіант з борсуками, а потім переходить до мишей і пацюків.

«Собаку! М‘яса ж хочеться!», — відповідає росіянин та скаржиться, що м'ясо вийшло зажорстким.

Інший окупант на записі скаржиться дружині, що їм привезли консервовані овочі, які неможливо їсти.

«Ми одразу все викинули. Х*рня повна, як поросятам», — сказав він.

Солдат пояснив, що їхні пайки йдуть «наліво», і винні в цьому командири, які їх перепродують.

 
Російські командири продають пайки своїх солдат, тому ті продовжують харчуватися собаками

Російські командири продають пайки своїх солдат, тому ті продовжують харчуватися собаками Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які перехопила СБУ. На одному із записів окупант скаржиться дружині: «Вон, банки привезли консервированные: какая-то закуска, морковка, капуста… Мы сразу же выкинули. Х*рня полная, как поросятам». Він додає, що їхні пайки йдуть «наліво», і винні в цьому командири, які їх перепродують. На другому записі інший окупант просить матір вгадати, що він їв. Жінка спершу називає екзотичний варіант з борсуками, а потім переходить до мишей і пацюків. «Собаку! Мяса охота же!» – відповідає російський окупант. Судячи з усього, поїдання домашніх тварин стало трендом серед загарбників. «Друга армія світу» продовжує пробивати дно… #СБУ #stoprussia #ЗупинимоОкупантів

Posted by Служба безпеки України on Friday, June 10, 2022

Наприкінці травня СБУ вже публікувала переписку з телефону окупанта, під час якої він розповідав, як з’їв через брак харчів йоркширського тер’єра.

У росіян бувають перестрілки між «своїми», а командири наказують їм «йти в бій з лопатами» — перехоплення ГУР