Компанія OnlyFans сплатила $890 тис. податків до українського бюджету

Данило Гетманцев, голова Комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики, розповів, скільки податку на додану вартість (ПДВ) іноземні компанії сплатили в український бюджет у ІІІ кварталі 2022 року.

Нардеп зазначив, що одним із «найдисциплінованіших платників» є компанія OnlyFans, яка загалом сплатила $890 тис. OnlyFans — це блог-сервіс з контентом для дорослих. Користувачі платять авторам сервісу за їх контент, а креатори розміщують на сайті дописи, проте частіше — це фотографії еротичного характеру.

За словами Гетманцева, протягом року в Україні зафіксували збільшення кількості зареєстрованих платників, які надають електронні послуги, до 80 осіб. 

З початку 2022-го вони сплатили $53,4 млн та €33,7 млн податку на додану вартість. Найбільші суми надійшли від Apple Distribution International Limited, Netflix International B.V., Taxamo Checkout LTD.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

НБУ заборонить переказ коштів з гривневих карток на картки іноземних банків