Поки увесь світ захоплюється маленьким шукачем снарядів Патроном, рятувальники вирішили нагадати й про інших собак, які допомагали їм у роботі.
Тому в ДСНС розповіли про ще одного службового пса — таксу Кріса, який вже пішов на пенсію, але свого часу рятував людей.
Кріс спеціалізувався на пошуках постраждалих у техногенних завалах. У 2019 році пес і його рятувальник-кінолог Сергій Лухін увійшли в топ-100 кращих кінологічних розрахунків світу за версією Міжнародної організації рятувальних собак (IRO).
Зараз Крісу вже 14 років, він живе у Харкові, який постійно обстрілюють окупанти. Схоже, що колишній рятувальник вже втратив слух, і йому все важче бігати за м'ячем. Однак в ДСНС висловили сподівання, що зовсім скоро Кріс знову зможе гуляти вулицями мирного міста.
Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.