404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Корпоратив у повітрі. У «Борисполі» пропонують польоти «в нікуди»
Pixabay

Ті, хто дуже скучив за авіаперельотами, але через карантинні обмеження змушений сидіти вдома, мають шанс здійснити годинний політ над Києвом. Таку послугу в аеропорту «Бориспіль» пропонує своїм корпоративним клієнтам відома українська авіакомпанія.

Такий собі корпоратив у повітрі являтиме собою годинний політ літаком Embraer 195 на 116 місць. Під час рейсу пілоти розкажуть, що таке «польотні карти», «ешелон» та «брифінг», та яка погода вважається несприятливою для польоту. Окремо організатори наголошують на можливості випірнути з-під хмар та насолодитися сонячними променями. Також екскурсантам-пасажирам обіцяють лотерею з подарунками.

Вартість послуги — 2100 грн з одного клієнта (еквівалент $70).

Ідея польотів «в нікуди» не нова. З поширенням пандемії коронавірусу і скороченням авіаперевезень тайванські компанії StarLux Airlines та EVA Air пропонували тригодинні рейси з поверненням в аеропорт Тайбея.

Квитки на рейс StarLux Airlines коштували $160, їх у кількості 188 штук розкупили за п’ять хвилин. EVA Air продала усі 309 квитків — по $180 за економклас і $214 за бізнес-.

А у Сингапурі організували круїз «в нікуди» — лайнер виходить у відкрите море і повертається в порт.

Тепер викликатимемо літак, як таксі. Ексменеджер Uber запустив лоукост-авіакомпанію