404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Країни азіатсько-тихоокеанського регіону пом’якшують заборони на подорожі, але залишають деякі обмеження
VOA

Країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону, включаючи Сінгапур, Австралію, Японію та Таїланд, поступово послаблюють деякі обмеження на міжнародні поїздки, оскільки темпи коронавірусу сповільнюються.

Reuters наводить дані Асоціації азіатсько-тихоокеанських авіаліній, що кількість міжнародних подорожей в Азії зазнала краху під час пандемії через закриття кордонів, і в серпні кількість пасажирів скоротилася на 97 %.

Минулого тижня країни Європейського Союзу погодились на загальну систему «світлофора», яка вироблятиме рекомендації щодо тестування на COVID-19 або карантину для туристів з ЄС. При цьому збільшення кількості випадків веде до нових обмежень.

В Азії спостерігається тенденція до послаблення пандемії, хоча не завжди на двосторонній основі.

Наразі мало хто подорожує через вимоги до тестування та страхування, а в деяких випадках через карантин після повернення додому. Тобто угоди дають обмежену надію авіакомпаніям і туристичній галузі.

Угода між Сінгапуром та Індонезією, яка була оголошена в понеділок для важливих ділових та офіційних поїздок, передбачає заявку й тест (мазок) на COVID-19 як до, так і після поїздки.

Сінгапур уклав подібні угоди з Китаєм, Південною Кореєю, Японією, Малайзією та відкрив в односторонньому порядку доступ для звичайних відвідувачів з Нової Зеландії, Брунею, В’єтнаму та більшої частини Австралії.

Але міністр транспорту Сінгапуру Онг Є Кун заявив у парламенті цього місяця, що кількість мандрівників залишається невеликою, а головний аеропорт країни обслуговує 1,5% від свого звичайного обсягу пасажирів.

Новозеландці зможуть їздити в деякі райони Австралії з п’ятниці без карантину. Йдеться про Новий Південний Уельс, Канберру та Північні території.

Однак новозеландці, які повернулися з Австралії, повинні два тижні перебувати на карантині під наглядом уряду, сплативши 3100 новозеландських доларів ($2064,91) за одну особу та більше для інших членів сім`ї.

Нова Зеландія, яка збирається провести вибори 17 жовтня, заявила, що наразі не планує відкривати свої кордони для австралійців.

Австралія також веде переговори з Японією, Південною Кореєю, Сінгапуром та країнами Південного Тихого океану щодо відновлення подорожей, оскільки ситуація із коронавірусом полегшується, заявив у неділю прем'єр-міністр Скотт Моррісон.

Японія та В’єтнам дозволять короткострокові ділові поїздки між собою, повідомляє видання Йоміурі.

Угода, яка набуде чинності як мінімум до кінця жовтня, впроваджує аналогічні кроки, щоб полегшити ділові поїздки до Сінгапуру та Південної Кореї, додає видання.

Японія також планує скасувати заборону на закордонні поїздки до Китаю та 11 інших країн та регіонів, включаючи Тайвань, Австралію, Нову Зеландію, Сінгапур, Південну Корею, В'єтнам та Малайзію наступного місяця, повідомляє Йоміурі, хоча все одно рекомендуватиме не їхати без критичної необхідності.

Імміграційний представник Сейджі Матано сказав, що уряд розгляне питання, як відновити рух транспорту таким чином, щоб запобігти зараженню.

Багато країн, до яких Японія дозволить подорожі, заборонити в’їзд більшості негромадян та нерезидентів.

Японія дозволяє громадянам, мешканцям країни та власникам віз в’їжджати до країни після негативного тесту на COVID-19 в аеропорту, пропускна здатність якого становить близько 10 000 осіб на день.

За інформацією тайських туристичних органів, цього місяця Таїланд планує прийняти перші групи з понад 100 китайських туристів.

Вони будуть проходити передпольотне тестування та 14-денний карантин за власний рахунок у затверджених урядом готелях, де вони двічі проходитимуть тести на COVID-19. Туристам також потрібно буде завантажити програму відстеження на основі GPS та Bluetooth, яка ще не запущена.

Минулого місяці Китай, де початково спалахнув коронавірус, дозволив іноземцям з дійсними дозволами на проживання знову в’їхати в країну, а також створив коридори для ділових поїздок із Сінгапуром та Південною Кореєю, проте для більшості світу відвідування країни залишається забороненими.

 

Життя після локдауну. Китайський туризм пожвавився протягом «Золотого тижня», але все ще нижчий за рівень минулого року