Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути білорусь у війну проти України — розвідка

Росія намагатиметься втягнути білорусь у військовий конфлікт з Україною за допомогою низки провокацій. Для цього в місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи. До їхнього складу входять кадрові співробітники головного розвідувального управління рф і найманці приватних військових компаній, контрольованих пригожиним і шойгу.

Про це повідомляє українська розвідка.

Відомо, що в плани цих груп входить організація серії терактів на території білорусі за чеченським сценарієм. Тоді спецслужби рф організували вибухи в кількох будинках Рязані, звинувативши в цьому міфічних «чеченських бойовиків».

Відтак, російське гру планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, обʼєктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи.

Це, на думку кремлівських кураторів «спецоперації», створить для лукашенка так званий «казуc беллі». Вважається, що в цьому випадку у лукашенка не залишиться можливості уникнути участі у війні.

У розвідці додають, що маючи цю інформацію, офіцери білоруської армії розпочали евакуацію своїх сімей з Мозиря.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У розвідці оцінили ймовірність вторгнення з боку Білорусі