Латвія дзеркально висилає з країни посла Білорусі

До Міністерства закордоних справ Латвії викликали тимчасового повіреного у справах Білорусі, щоб інформувати його про «дзеркальну» висилку білоруських дипломатів до моменту, поки відносини між країнами не нормалізуються.

Про це повідомила пресслужба латвійського МЗС.

«Всіх наших дипломатів депортовано з Мінська. Ми відповідаємо так само... У відповідь на дії Білорусі МЗС Латвії викликало тимчасового повноважного представника Білорусі для інформування про аналогічні дії та висилку білоруських дипломатів до нормалізації відносин», йдеться у повідомленні.

Литва заборонила всі авіарейси, які проходять через Білорусь

Раніше МЗС Білорусі запропонувало послу Латвії залишити Білорусь протягом доби. Водночас всьому дипломатичному та адміністративно-технічному складу посольства запропонували залишити Білорусь протягом 48 годин.

У посольстві залишиться лише один адміністративно-технічний працівник. Він наглядатиме за будівлею.

Довідка

Посла Латвії викликали до МЗС Білорусі у зв'язку з тим, що 24 травня в Ризі біля готелю Radisson Blu Hotel Latvija, де проживають делегації країн-учасниць чемпіонату світу з хокею, червоно-зелений прапор Білорусі замінили на національний біло-червоно-білий.

Саме міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевич і голова Ризької думи Мартиньш Стакіс замінили білоруський прапор біля готелю.

Україна припинить авіасполучення з Білоруссю