Лавров заявив, що Київ намагається нібито зірвати переговори на тлі звинуваченнь у звірствах рф в Бучі

Міністр закордонних справ лавров звинувачує Україну в прагненні зірвати переговори, щоб відвернути увагу від воєнних злочинів росії на Київщині.

Про це пише російський «Інтерфакс».

«Українська сторона вже після Стамбула стала відігравати назад, намагалася висувати все нові умови, а щойно західні ЗМІ розігнали фальшивку про місто Буча, українські переговорники спробували взагалі перервати переговорний процес… Ми схильні думати, що причина полягає в бажанні знайти привід зірвати переговори, що ведуться», — сказав лавров.

Крім того, очільник російського МЗС заявив, що Україна відмовляється від обговорення «денацифікації» та «демілітаризації».

«Якщо вона, як і раніше, категорично відмовлятиметься, як вона робить зараз, навіть обговорюватиме завдання денацифікації та демілітаризації, відновлення прав російської мови , якщо вони, як і раніше, заявлятимуть, що проблем з російською мовою, з правами російськомовного населення та проблем з нацифікацією всіх сфер життя країни, не існує, — я не думаю, що це сприятиме подальшому ходу переговорного процесу», — сказав Лавров.

Також він прокоментував вимогу України вивести до затвердження мирної угоди на референдумі та його ратифікації.

«Дуже велика ймовірність того, що ратифікація та референдум дасть негативний результат, і переговорний процес доведеться починати наново. У такі кішки-мишки ми грати не хочемо», — заявив Лавров.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Головні новини про війну в Україні. 5 квітня. ОНЛАЙН