404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Летіла до Валенсії, а опинилась в Києві. Пригоди болгарки з Лондона

Багато хто з нас під час авіаподорожей хвилювався, що сяде не в той літак та опиниться не в тому місці. Втім, пасажирів завжди заспокоювали, що це неможливо, адже в аеропорту ваш посадковий талон кілька разів перевіряють. Та, виявляється, все можливо, і курйози таки трапляються!

30-річна болгарка Інка Філєва у неділю, 18 жовтня, мала летіти з Лондона до Валенсії до свого бойфренда. Сіла в літак та опинилася... в Києві. Лише наступного дня їй вдалося повернутися у Велику Британію, щоби з другої спроби рушити до Іспанії.

У Інки був ранковий рейс з лондонського аеропорта Стенсед до Валенсії літаком компанії Ryanair, розповідає Daily Star. Жінка переплутала вихід — замість 44-го пішла на 54-й. Але найдивніше, що співробітники перевірили її посадковий талон та пропустили на рейс. Майже весь політ Інка проспала. А коли запитала у бортпровідника, о котрій вони прибувають до Валенсії, їй ніхто не сказав, що вона помилково сіла на рейс до Києва. Що не все гаразд, Інка Філєва запідозрила вже у аеропорті «Бориспіль», коли замість написів іспанською побачила кирилицю. Та й поліція, за словами мандрівниці, виглядала «по-іншому».

«Я не розумію, як сканували мій квиток і як я сюди потрапила без візи», — наголошує жінка. Вона розказала, що дуже злякалась і почала плакати. До того ж українські прикордонники вимагали у неї паспорт, а вона планувала подорож лише за європейським посвідченням особи. На її щастя, Інка мала при собі й паспорт.

В Києві немає офісу Ryanair, щоби швидко вирішити несподівану проблему. «Я звернулася за допомогою до стійки інформації. Там довго не могли зрозуміти, що сталося, і як я сюди потрапила. Просили показати квиток до Києва, а я їм показувала квиток до Валенсії», — розповідає Інка.

 

What a mission! Was going to Valencia and ended up in Kiev 😂 Has anyone mistaken their flight and ended up outside of the EU without even knowing 😂

Posted by Inka Fileva on Sunday, October 18, 2020

Зрештою після шести годин очікування жінці перебронювали квитки. Ніч вона провела в готелі поблизу аеропорта. Інка каже, що дуже незадоволена діями представників Ryanair, в той же час завдячує співробітникам аеропорту «Бориспіль» за розуміння та допомогу.

До всього, пані Філєва ще й втратила свій багаж. Адже він таки полетів правильним шляхом — до Валенсії. Потім його повертали до Великої Британії, а звідти переправляли до Києва. Втім, в Україні свої речі болгарка так і не отримала. Передбачалось, що їх переправлять до Манчестера, звідки Інка має вилетіти до Валенсії.

В понеділок Інка Філева перед вильотом з Києва постила в Facebook фото нашого аеропорту та інформаційного табло з дописом «Ще одна спроба».  В коментарях її закликали цого разу бути уважною з гейтом, адже поруч з вихідом на рейс до Манчестера тривала посадка до літака на Дубай.