Лукашенко каже, що розвиває в Білорусі «хороший націоналізм»

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що хоче розвивати в країні «хороший націоналізм» за рахунок власних традицій, як відрізняють білорусів в тому числі й від росіян.

Про це повідомило видання «Белта».

Політик відвідав у Мінську національний академічний театр імені Янки Купали, де поспілкувався з артистами.

Лукашенко вважає, що націоналізм — «це не балаканина на мові» (білоруській мові — Прим. ред.), а «робити те, що залишиться в пам'яті».

Я завжди прагну до того, щоб у нас були певні традиції. Завжди треба створювати те, що тебе буде відрізняти від інших. І в цьому буде хороший націоналізм, за що мене в Росії іноді критикують і дорікають. Але я кажу: я ж президент Білорусі

Лукашенко додав, що «при всій любові до росіян» він все ж «робитиме все, що треба білорусам», те, що білорусів «буде відрізняти і від росіян теж».

Серед традицій Білорусі Лукашенко назвав щорічне звернення президента з посланням до парламенту і народу і Всебілоруські народні збори, які проходить раз на п’ять років.

Він також додав, що багатство білоруського народу полягає у знанні двох мов – російської та білоруської, від чого, за словами Лукашенка, «у жодному разі не можна відмовлятися».

Як ми писали раніше, білоруський «лідер» підкреслив, що РБ — це «панівна висота на полі бою в центрі Європи».

Лукашенко пообіцяв не просити гроші в Путіна під час прийдешньої зустрічі