Лукашенко вибачився перед Зеленським і зробив заяву про війну з Україною

Олександр Лукашенко заявив, що перепрошує президента України Володимира Зеленського за свої попередні висловлювання та запевнив, що з боку Білорусі не варто очікувати військових дій проти України.

Про це самопроголошений президент Білорусі сказав в інтерв'ю, фрагменти якого поширили білоруські медіа.

За словами Лукашенка, він шкодує про частину своїх різких заяв на адресу українського президента.

«Якщо Володимир Олександрович образився, я вибачаюся перед ним за ці слова», — сказав Лукашенко.

Водночас він заявив, що не бачить підстав для участі Білорусі у війні проти України.

«Він прекрасно розуміє, що з боку Білорусі, і особливо з мого боку, жодних військових дій чекати не варто», — заявив Лукашенко.

Також він пояснив свою позицію тим, що Білорусь є вразливою до можливих ударів у відповідь у разі прямого військового втручання у війну.

За його словами, ключові виробничі, логістичні та інфраструктурні об'єкти країни можуть опинитися під загрозою.

«Білорусь у українських військових як на долоні. Ми це прекрасно розуміємо», — сказав Лукашенко.

Крім того, він стверджує, що українська сторона нібито визначила сотні потенційних цілей на території Білорусі. Підтверджень цієї інформації Лукашенко не навів.

Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення Росії територія Білорусі використовувалася російськими військами для наступу на Україну, а також для запуску ракет і розміщення військової інфраструктури.