404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Лукашенко запевнив представників російських ЗМІ, що просто так не піде

Президент Білорусі Олександр Лукашенко дав велике інтерв'ю російським ЗМІ. Його повний текст ще не оприлюднено, але з повідомленнь окремих журналістів Сhas News зібрав головні тези. Білоруський лідер впевнений, що він являє собою цитадель від інтернаціоналізації та глобалізації. Президент Російської Федерації Володимир Путін для нього — як старший брат. І якщо впаде режим в Білорусі, то наступною буде Росія.

Про час на посаді президента республіки

«Так, можливо, я трохи пересидів. Можливо, мене показують не тільки з телевізора, але з праски і чайника. Але тільки я зараз можу захистити Білорусь. Я просто так не піду. Я чверть століття облаштовував Білорусь. Просто так все це не кину. До того ж, якщо я піду, моїх прихильників будуть різати!». 

Про Путіна

«Все глобалізовано і інтернаціоналізовано. Якщо ви думаєте, що багата Росія з цим впорається, помиляєтеся. Я розмовляв з багатьма президентами, зі своїм старшим другом (старшим братом, як я його називаю) Путіним, я його попередив: цьому протистояти не можна». (Путін на рік та десять місяців старший за Лукашенка). 

Про роль інтернету в протестах

«Ви ж бачите, що там діється. І телеграм-канали там відіграють провідну роль. Цю історію — це вони затіяли, вони це починали, і до того ж давно. Навіть якщо інтернет сьогодні прибрати, телеграм-канали ці з Польщі працюватимуть. Тому ви не розслабляйтеся. Знаєте, до чого ми прийшли разом з російським істеблішментом і керівництвом? Якщо сьогодні Білорусь впаде, наступна буде Росія».