Ляшко заявив, що ще сім областей можуть перевести в «червоний» рівень

Вінницьку, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Луганську та Тернопільську області можуть вже незабаром перевести в «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Про це головний санлікар країни Віктор Ляшко розповів у Facebook.

«Варто відмітити, що Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська та Тернопільські області перебувають в помаранчевому рівні епідемічної небезпеки. Тобто ці області потенційно також можуть найближчими днями бути переведені в «червоний» рівень», — написав він.

Ляшко нагадав, що «червоний» рівень запроваджується, коли рівень госпіталізацій протягом останніх трьох днів на 100 тис. населення перевищує цільовий показник у 60 осіб на 100 тис. населення. Також область «червоніє», якщо коефіцієнт виявлення випадків інфікування протягом останніх семи днів перевищує цільовий показник у 20%.

 

За результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС❗️ З «00» годин 1 березня Чернівецька область у червоному рівні...

Posted by Viktor Liashko on Saturday, February 27, 2021

Санлікар каже, що тижневі темпи зростання кількості пацієнтів у COVID-лікарнях пришвидшилися з 15% до 25%. Щодня в ці лікарні госпіталізують на 50-60% більше пацієнтів, ніж виписують.

Наразі середня зайнятість усіх типів ліжок «ковідних» лікарень у Чернівецькій області складає 60%, додав високопосадовець.

Chas News повідомляв, що контрабандист вивозив в ОРЛО культурні цінності.

З 1 березня Буковина «почервоніє» через COVID-19