У четвер, 21 серпня 2025 року, київське «Динамо» зіграє перший матч раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи 2025/26.
Суперник киян — «Маккабі» Тель-Авів з Ізраїлю.
Як і динамівці, «Маккабі» через напружену ситуацію в своїй країні зараз змушено грати формально домашні матчі на нейтральному полі.
Тому матч «Маккабі» — «Динамо» відбудеться у місті Бачка-Топола (Сербія).
Початок — о 21:00 за київським часом.
Матч-відповідь пройде за тиждень, 28 серпня, у Любліні (Польща).
«Динамо» в єврокубках 2025/2026
Як чинний чемпіон України «Динамо» розпочало єврокубковий сезон 2025/26 у кваліфікації Ліги чемпіонів.
У 2-му раунді кваліфікації «Динамо» двічі обіграло мальтійський «Хамрун Спартанс» — 3:0 на виїзді і 3:0 вдома.
У 3-му кваліфай-раунді ЛЧ кияни поступились «Пафосу» (Кіпр) — 0:1 вдома і 0:2 на виїзді.
Таким чином «Динамо» вибуло до Ліги Європи. Щоб потрапити у груповий етап, киянам потрібно у раунді плей-офф кваліфікації пройти «Маккабі» Тель-Авів (Ізраїль).
У разі невдачі за сумою двох матчів «Динамо» гратиме у груповому етапі Ліги Конференцій (третього за значимістю єврокубкового турніру).
«Маккабі» Тель-Авів — «Динамо» Київ: пряма трансляція
Трансляція матчу «Маккабі» Тель-Авів — «Динамо» Київ в Україні буде доступна на каналі «2+2», а також на «Київстар ТБ».
«Маккабі» Тель-Авів — «Динамо» Київ: арбітр і суддівська бригада
Арбітром першого матчу «Маккабі» Тель-Авів — «Динамо» призначили Георгія Круашвілі з Грузії.
Йому 39 років. На міжнародному рівні працює з 2015 року.
Допомагатимуть головному рефері:
- асистенти арбітра: Леван Варамішвілі, Георгій Елікашвілі (Грузія);
- четвертий арбітр: Георгій Авазашвілі (Грузія);
- відеоасистенти рефері: Сезар Сото Градо (Іспанія), Бакур Нінуа (Грузія).