Мальта першою в Європі заборонить в'їзд нещепленим туристам

Влада Мальти вирішила з 14 липня заборонити в'їзд мандрівникам, які не зробили щеплення від коронавірусної інфекції COVID-19.

Про це заявив Кріс Ферн, очільник Міністерства охорони здоров'я країни, передає Times of Malta.

За його словами, Мальта першою в Європі піде на подібний крок.

Так, починаючи з 14 липня ті, хто в'їжджають до країни, мають надати визнаний Мальтою, Євросоюзом або Великою Британією сертифікат про щеплення проти COVID-19.

Єдиним винятком будуть невакциновані діти у віці від 5 до 12 років — в'їзд до Мальти їм дозволять при наданні негативного тесту на коронавірус і у супроводі повністю вакцинованих батьків.

Ферн пояснив, що нові правила впроваджують через те, що більшість нових випадків захворювання на COVID-19 в країні пов'язані із закордонними подорожами. За його словами, практично всі нові зараження фіксують у невакцинованих людей.

І додав, що нові випадки коронавірусу зафіксували у дев'яти школах англійської мови по всій країні. У зв'язку з цим влада Мальти вирішила тимчасово закрити такі заклади освіти.

Крім того, мальтійці, які не зробили щеплення від COVID-19, не зможуть виїжджати з країни без особливого дозволу Управління охорони здоров'я Мальти.

Успішна вакцинація. Мальта перша в Європі виробила колективний імунітет до COVID-19