Маріонетковий парламент та табори для незгодних. Bild «злив» ймовірні плани Путіна щодо України
Facebook

Найбільший німецький таблоїд Bild опублікував ймовірний план Володимира Путіна щодо України. Для цього видання скористалося розвідданими.

ЗМІ вважає, що російський президент планує вторгнення в кілька етапів. Однак свій сценарій Bild називає ймовірним лише у випадку повномасштабної війни між Україною та РФ.

Перший етап — захоплення міст

Bild пише, що російська армія розраховує оточити великі українські міста після знищення українських збройних сил.

Потім у них з’явилися б осередки спецслужб РФ та лояльні до Москви політики, які здали б міста російським окупантам «мирним шляхом». Так Москва планує захопити всі мегаполіси.

Другий етап — створення маріонеткової «Народної Ради»

Після захоплення міст Росія планує скликання фіктивного парламенту, так званої «Народної Ради». Вона виникла б на місці Верховної Ради та сформувала окупаційний уряд.

Bild заявляє, що «ця Народна Рада стане маріонетковим законодавчим органом України, заповненим так званими представниками, заздалегідь відібраними російськими спецслужбами»

Третій етап — табори для незгодних українців

Як пише Bild, російська влада спробувала б зламати опір українців. Для цього в країні оголосили б надзвичайний стан і створили спеціальні табори для незгодних з режимом.

ЗМІ зазначає, що списки тих, кого хочуть ув’язненити, вже плануються та складаються.

Bild пише, що Кремль прагне провести в Україні  загальнонаціональний референдум щодо приєднання до Росії. Так РФ хоче створити «союзну державу» з України, Росії та Білорусі з місцевими маріонетковими режимами.

Нещодавно на сайті Bloomberg помітили новину про початок російського вторгення в Україну, але її швидко видалили.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Розвідка США викрила план Росії для вторгнення в Україну, затверджений «верхівкою»