Маріуполь зараз: що відбувається у місті 10 травня
Азов

Маріуполь залишається в оточенні російських окупантів. У місті під завалами перебувають сотні людей, немає води, електрики, газу та звичайних засобів для існування. Однак на заводі «Азовсталь» все ще тримаються українські захисники.

Chas News розповідає, що відбувається в Маріуполі у вівторок, 10 травня.

18:14 Окупанти продовжують закидати «Азовсталь» авіабомбами, – радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

17:08 У полку «Азов» показали, в яких умовах перебувають поранені захисники Маріуполя.

«В повній антисанітарії, з відкритими ранами, перев'язаними не стерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і навіть харчування», — йдеться у повідомленні.

16:44 Росіяни збираються запустити ремонту базу для військової техніці на ММК ім. Ілліча (Маріуполь). і закликають працівників заводу з’явитись 12 травня.

«Однак, про повноцінний запуск заводу не йдеться  одна з причин — маріупольці не бажають співпрацювати з окупантами, які збираються зробити на заводі ремонтні цеха для танків і БТРів», — заявив Петро Андрющенко, радник міського голови Маріуполя.

16:21 СБУ оголосила підозру працівнику «Азовсталі», який здав окупантам схему підземних тунелів заводу.

16:00 Окупанти бомблять «Азовсталь». Опубліковано нове відео з Маріуполя.

13:40 Заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар заявив, що в результаті російських обстрілів на заводі «Азовсталь» є поранені, але зв'язок із польовим госпіталем втрачено. За його словами, на місці досі працює авіація.

12:50 Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко оприлюднив фотографії людей, які живуть в підконтрольній росіянам частині міста вже місяць.

12:42 Вихователів дитячих садків з Донецька змушують їхати в Маріуполь та наближені населені пункти — Мангуш, Нікольське, Ялта. Це пов'язано з недовірою окупаційних адміністрацій до місцевого населення. 

11:10 За минулу добу окупанти здійснили 34 авіанальоти на завод «Азовсталь», у тому числі вісім вильотів стратегічних бомбардувальників. Продовжує працювати ворожа артилерія, танки та інше.

10:35 Петиція Save Mariupol вже набрала 1 млн підписів. Українські активісти просять ООН та світових лідерів врятувати із заводу «Азовсталь» в Маріуполі бійців та цивільних. 

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.