Маріуполь зараз: що відбувається у місті 9 травня
Андрющенко Time

Маріуполь вже більше двох місяців перебуває в оточенні російських окупантів. У місті загинули тисячі мирних жителів, немає води, електрики, газу та звичайних засобів для існування. Однак у місті на заводі «Азовсталь» все ще тримаються українські захисники.

Chas News розповідає, що відбувається в Маріуполі у понеділок, 9 травня.

17:46  Пекло на «Азовсталі» продовжується — сьогодні росіяни зосередились на підриві моста, по якому йшла евакуація, намагаючись максимально відрізати наших захисників від можливості виходу, — радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

16:27 Олександр Лашин, депутат Маріупольської міськради розповів, що володіє інформацією щодо того, що 11 травня окупанти можуть використати хімічну зброю проти «Азовсталі» у Маріуполі. 

16:03 Ще декілька ракурсів, які прекрасно демонструють, що окрім самих окупантів та колаборантів до ходи маріупольців долучилось приблизно нуль. 

12:50 Радник мера Маріуполя повідомив, що окупанти протягли проспектом Нахімова 300-метровий шматок тканини кольору георгіївської стрічки. Серед учасників «свята» були люди з Новоазовська та Донецька, переважно росіяни.

11:37 Українців просять зібрати підписи під петицією до ООН та Генсека організації, у якій просять врятувати військових та мирних жителів на заводі «Азовсталь».

10:19 Братська могила маріупольців біля села Виноградне продовжує поповнюватися жертвами окупантів.

08:55 Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що після виїзду колони ООН за межі Донецької області, окупанти почали штурм «Азовсталі». Вони спробували прорватися через міст, який був воротами евакуації, але не вдалося.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.