Масові мітинги в Ізраїлі: люди вимагають відставки уряду та припинення війни

Ввечері у суботу, 20 січня, у Тель-Авіві, Кесарії та Єрусалимі відбулись одночасні масові мітинги з вимогою відставки прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу, припинення війни та повернення заручників, які утримуються бойовиками ХАМАС.

Про це повідомляють The Times of Israel.

Учасники мітингу вимагають розпустити Кнесет (парламент) і провести дострокові парламентські вибори в країні.

Крім того, люди вимагають від уряду зробити більше для негайного звільнення понад 130 заручників, які утримуються палестинськими терористами у Секторі Гази з моменту нападу 7 жовтня та відставки прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу.

У Єрусалимі протестувальники зібрались біля приватної резиденції Нетаньягу та кричали в мегафони: «Договір, негайно!».

Як пише видання Haaretz, найбільше противників уряду зібралися на акції в Тель-Авіві, де особливо сильні опозиційні настрої.

Ці акції відбулися на хвилі щотижневих суботніх мітингів, що проводяться в різних містах Ізраїлю на підтримку заручників, утримуваних у Газі.

Війна в Ізраїлі: що відомо

Нещодавно прем'єр-міністр Біньямін Нетаньягу заявив, що Ізраїль продовжуватиме війну, доки не знищить ХАМАС. Також він прогнозував, що операція ЦАХАЛ у Секторі Гази розтягнеться на місяці.

Крім того, в Міноборони Ізраїлю заявили, що бої в Газі продовжуватимуться до звільнення всіх заручників.

Як відомо, бойовики палестинського угруповання ХАМАС продовжують утримувати у Секторі Гази понад 130 заручників.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Ізраїль хоче створити буферну зону у Секторі Гази після війни — Reuters