McDonald’s поновить роботу у Києві та на заході України

Компанія McDonald’s вирішила поновити роботу частини ресторанів в Україні — спочатку у Києві та на заході країни.

«Після тривалих консультацій і обговорень з українськими посадовцями, постачальниками та фахівцями з безпеки, а також з огляду на прохання наших співробітників повернутися до роботи, ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу», — йдеться у заяві компанії у Facebook.

Точні терміни відновлення роботи в McDonald’s не повідомили. Однак зазначили, що протягом кількох наступних місяців разом з партнерами будуть займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів.

На рішення компанії відреагував міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Справа далеко не лише у бігмаках, за якими так скучили мільйони українців. Повернення великої американської компанії — це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни», — наголосив голова МЗС.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Як стати мільйонером у 50 років. Досвід співзасновника McDonald's Рея Крока