404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Мендель полишає посаду прессекретаря Зеленського
Getty Images

Юлія Мендель полишить посаду прессекретаря президента Володимира Зеленського, яку вона обіймала майже два роки.

Оновлення від 16:00. Про це повідомляє BBC News Україна із посиланням на радника голови Офісу президента Михайла Подоляка. Його називають відповідальним за комунікаційну стратегію в ОП.

«Юлія Мендель продовжує виконувати обов'язки прессекретаря президента України — тимчасово, поки завершуються процеси реорганізації комунікаційної роботи Офісу президента», — сказав Подоляк.

Він уточнив, що в майбутньому Мендель зосередиться на взаємодії з іноземними ЗМІ.

Юлія Володимирівна має чудові зв'язки в цьому секторі медійної спільноти і зможе бути ефективною як радник з міжнародних комунікацій

Про відставку Мендель спершу повідомляло видання «Бабель» із посиланням на джерела в Офісі глави держави.

Хто саме займе пост прессекретаря президента, поки невідомо. Джерела уточнили, що Мендель сама написала заяву про звільнення.

Видання Страна.ua з посиланнями на власні джерела стверджує, що вона пише її вже втретє. Однак попередні рази її заяви не підписували через начебто прихильне ставлення самого Зеленського.

Джерела видання стверджують, що у Мендель багато претензій до роботи. А її звільнення начебто підтримує очільник ОП Андрій Єрмак.

«Але цього разу вона наче вже насправді налаштована йти, та й в Офісі не особливо її утримують. Ба більше, вже починають підшукувати заміну. Але останнє слово у будь-якому разі буде за Зеленським», — розповів співрозмовник видання.

«Погляд з Банкової». Мендель запускає власне шоу на телебаченні