Мережа супермаркетів «Сільпо» почала тестувати електромобілі української збірки (фото)
Мыкола Олиярнык/UBR.ua

В рамках пілотного проекту компанія «Електропрайд», що постачає електромобілі під власним брендом Konyk, надала два екземпляри своєї продукції великому рітейлеру «Сільпо».

«Fozzy Group тестує два електромобілі моделі Konyk для надання послуг з доставки в центрі Києва. Рішення про продовження співпраці прийматимемо окремо», — повідомив UBR.ua Іван Пальчевський, начальник відділу зв'язків з медіа Fozzy Group, до якого входить мережа «Сільпо».

Костянтин Сіпайло, директор «Електропрайду» підтвердив, що за три місяці експлуатації Konyk у службі доставки супермаркету він показав хороші результати.

І наголосив, що в восени та зимою експлуатація двоколісного транспорту вкрай проблематична, а «електромобілі компанії позбавлені цієї нестачі».

«Простіше кажучи — водій і вантаж захищені від снігу та дощу, є обігрів, чотириколісна машина більш стійка на дорозі в умовах ожеледиці або снігу. При невисокій ціні самої машини — це відмінна альтернатива дво-, триколісним відкритим електроскутерам. Цей фактор часто є вирішальним для замовника», — каже Сіпайло.

Мыкола Олиярнык/UBR.ua

Що відомо про Konyk

Електромобіль Konyk створено на китайській платформі.

В «Електропрайді» удосконалили «ходову», переробили Battery Management System (BMS) та внесли конструктивні зміни до силової частини.

Також автомобілі адаптовані під наш клімат. 

Костянтин Сіпайло, директор «Електропрайду», наголошує, що компанія не є виробником електромобілю.

«Ми доводимо до нормальної кондиції цю машину і робимо «на замовлення» для різних потреб», — розповів Костянтин Сіпайло.

За його словами, «достатня кількість покупців» зацікавилася електромобілями Konyk.

Наприклад, ресторани, а також послуги доставки запчастин для автомобілів.

«Йде попереднє замовлення на нові модифікації. Ми маємо платформу, модифікації кузова виробляються згідно з побажаннями замовника» — підсумував Сіпайло.

«Вовк в овечій шкурі». Як перетворити «горбатий» «Запорожець» на електромобіль
Українські винахідники запатентували гібридний електромобіль, який працює на органічних відходах