Meta може закрити Facebook та Instagram у Європі. В чому справа

Соцмережі Facebook та Instagram можуть припинити свою роботу через правили, що не дозволяють передавати, зберігати та обробляти дані європейців на американських серверах.

Здатність обробляти інформацію у США є вирішальною для бізнесу Meta, повідомили у звіті компанії.

«Якщо ми не можемо передавати дані між країнами та регіонами, в яких ми працюємо, або якщо нам заборонено обмінюватися даними між нашими продуктами та сервісами, це може вплинути на нашу здатність надавати послуги або здатність налаштовувати таргетовану рекламу», — йдеться у заяві.

У Meta соподіваються, що у 2022 році угоду переглянуть. Проте, якщо цього не станеться, компанія, ймовірно, не зможе залишити в Європі «низку найзначніших продуктів і сервісів, включаючи Facebook та Instagram».

Раніше Chas News писав, що у Facebook зменшилось число щоденних активних користувачів вперше за 18 років існування соцмережі

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини та публікує дивовижні історії. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Вони пішли і не обіцяли повернутися. Як скорочення аудиторії Facebook та європейські закони вплинуть на розвиток соцмереж