«Ми ще не починали молитися». УПЦ МП не планує покидати Києво-Печерську лавру (відео)
YouTube

Монахи Української православної церкви Московського патріархату заявили, що не мають наміру виселятися з Києво-Печерської лаври.

Про це йдеться у відеозверненні намісника Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Павла (Лебедя).

«Ми не намірені виселятися і не будемо, тому що зараз є закони, які на стороні людини. Нам погрожувати, що з нами розправляться, — це не 17-й рік. Сьогодні є спільнота всесвітня, є якась культура. Ми ще не починали молитися так усердно, щоби Господь показав чудо, але, напевно, все ж таки, нас заставлять», — заявив священнослужитель.

Окрім цього, митрополит Павло заявив, що Києво-Печерська лавра є не власністю держави, а «власністю церкви». Він наполягає, що священники УПЦ МП «не колаборанти, а громадяни своєї держави».

Один із священнослужителів на відео заявив, що «треба піднімати світову спільноту, щоб вона стала на захист монашествующих».

Нагадаємо, кілька днів тому заповідник «Києво-Печерська лавра» заявив про розривання договору з монастирем УПЦ МП, який займав територію святині з 2013 року. Монахи мають покинути її до 29 березня.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Зеленський запровадив санкції проти Новинського та настоятеля Києво-Печерської лаври