Міністерство стратегічних галузей промисловості оголосило про закупівлю трьох авто для керівництва на суму 3 млн грн
УНІАН

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, якому тільки у вересні погодили положення про діяльність, оголосило тендер на закупівлю трьох авто очікуваною вартістю 3 млн грн.

Про це повідомляє експертна організація StateWatch з посиланням на оголошення в системі Prozorro.  

Моделі авто чиновники не уточнюють. Але автори оголошення зазначили, що один легковий автомобіль має бути «для члена Кабінету міністрів». Ще два — для «обслуговування державного секретаря міністерства і заступників керівника центрального органу виконавчої влади».

Серед особливих вимог до авто: чорний колір, автоматичний коректор кута нахилу передніх фар, боковий хромований молдинг віконної лінії, 2-3 зонний клімат-контроль, мультифункціональне кермо, мультифункціональний задній центральний підлокітник та ін.

Окрім автівок, Мінстратегпром також оголосив тендер на закупівлю персональних комп’ютерів на суму понад 2,4 млн грн.

Раніше StateWatch повідомила, що економічний комітет ВРУ запропонував додатково виділити Мінстратегпрому 5 млрд грн на розвиток промисловості наступного року. У Мінстратегпромі пояснили, що вони створені для «турботи держави» за оборонним комплексом.

Як ми писали раніше, 4 листопада Нацбанк купив Toyota Land Cruiser за 2,4 млн грн і ще шість авто. У торгах перемогла компанія, яка належить екснардепу від БЮТ Таріелу Васадзе.

Компанію Пінчука на три роки позбавили права брати участь у тендерах