Міністри країн НАТО у кулуарах обговорюють членство України — Резніков

У неформальних розмовах міністри оборони країн НАТО підтримують членство України в Альянсі та вважають країну щитом, що захищає Європу від рф.

Про це український міністр оборони Олексій Резніков розповів журналістам у Брюсселі, куди він прибув на зустріч «Рамштайн», пише «Укрінформ».

За його словами, обговорення вступ України до НАТО вже триває.

«Дискусія вже триває, і вона дуже цікава, особливо в кулуарах. Міністри кажуть — якщо на Мадридському саміті визначено, що головною загрозою для країн НАТО є росія, а сьогодні Україна демонструє усьому світу, що вона має найкращу експертизу у протистоянні російській армії, у її стримуванні, та вже її перемагає — які ще додаткові аргументи потрібні щодо прийняття України в НАТО?», — розповів Резніков.

Він зауважив, що західні партнери готові підтримувати Україну й після війни.

«Тобто, вони міркують вперед на шість, вісім, на дванадцять місяців — незалежно від того, коли завершиться ця війна нашою перемогою, вони розуміють, що потрібно буде посилювати оборону України. Вони вже сприймають мій аргумент, що Україна — це східний щит для всієї Європи», — розповів український міністр.

Раніше під час зустрічі міністрів оборони країн заявили, що Нідерланди передадуть Україні зенітні ракети, а Канада — артилерійські снаряди.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Україна найближчими тижнями отримає від Німеччини РСЗВ MARS II і САУ PzH 2000