404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
Міноборони хоче відмовитися від військових вантажівок «АвтоКрАЗ» на користь іноземних

Міноборони шукає іноземного виробника вантажних автомобілів, який міг би замінити вітчизняне підприємство «АвтоКрАЗ», повідомляє експертна організація State Watch.

Пошуками міністерство зайнялось нібито через невиконання українським підприємством умов державних контрактів — у Міноборони кажуть, що у 2014, 2015, 2017, 2018 та 2019 роках затримки поставок подекуди становили до п’яти місяців. 

«Звертаємо увагу на неналежну якість продукції ПрАТ «АвтоКрАЗ», про що свідчать численні рекламації та звернення військових частин ЗСУ», — сказано у листі за підписом заступника міністра оборони Олександра Миронюка.

Міноборони начебто неодноразово зверталося до керівництва підприємства з приводу неналежної якості продукції, проте «дієвих заходів» з виправлення ситуації не вжили. Насамкінець, стверджують чиновники, «АвтоКрАЗ» несвоєчасно виплачував зарплату працівникам та скорочував їхній робочий день.

29 травня підприємство повідомило, що державна служба експортного контролю здійснила нову попередню експертизу усієї продукції військового призначення виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ», за результатами якої виробник зможе до 2023 року експортувати свою продукцію у більш ніж 50 країн світу.