Міноборони представило дрон «Великий Бандерик»: він має 8 моторів та може нести 31,5 кг вантажу

Міністерство оборони України повідомило про успішне використання на фронті нового дрону українського виробництва «Великий Бандерик». Дрон допустили до експлуатації ще у квітні.

«Вітчизняний октокоптер під час РЕБ-випробувань показав чудовий результат: успішно функціонував попри сніг, шквальний вітер та роботу усього РЕБ-обладнання, що було на полігоні», — розповіли в Міноборони.

«Великий Бандерик» має вісім моторів, які забезпечують надійну роботу. Також він може нести 31,5 кг корисного навантаження та має мультифункціональну систему скидування різних типів боєприпасів

«Великий Бандерик» та наземна станція керування / Міноборони

Цей дрон, як розповідало у лютому 2023 року DW, розробили інженери «Волонтерської дронарні». Тоді зазначалося, що він може нести боєприпаси загальною вагою 8 кг та долати 8 км.

При цьому українські військові розпочалися використовувати цей безпілотник ще минулого року. Так, у серпні 2022-го «Жіночий ветеранський рух» публікував відео продуктивної роботи «Великого Бандерика» атакував на Херсонщині.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

В Енергодарі дрон уразив казарму «кадировців» — ГУР (відео)