Мінреінтеграції оголосило, що в інфраструктуру Донбасу міжнародні партнери України інвестують понад $150 млн
V&A Dudush

За підтримки Світового банку, Міжнародного банку реконструкції та розвитку та урядів європейських країн у Донецькій та Луганській областях впроваджують нові інфраструктурні проєкти.

Про них на засіданні Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» розповів перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський. Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

Дякую уряду Франції за допомогу у забезпеченні Маріуполя питною водою. По цьому проекту вже почалося фінансування і у найближчі роки загалом буде інвестовано $64 млн. Також вже підписані документи зі Світовим банком, з МБРР, щодо так званого проекту «3В»

У межах проекту буде інвестовано $100 млн у дорожнє господарство, а також в аграрну промисловість. Куплять сучасну лабораторію, яка обслуговуватиме аграріїв, побудують аграрні хаби, зокрема елеватори та іншу інфраструктуру для розвитку аграрного бізнесу, заявив Замлинський.

Окрім того, чиновник розповів про домовленості із Європейським банком реконструкції та розвитку та USAID щодо будівництва залізничної колії на Луганщині.

Також Замлинський озвучив стратегічну позицію Мінреінтеграції щодо створення партнерського чотирикутника: «бізнес — влада — місцева громада — міжнародні партнери.

Раніше посли країн Вишеградської групи запланували на початку грудня відвідати Донбас.

Заступник міністра наголосив, що реінтеграція Донбасу розглядається лише у комплексі з Кримом