В російській армії запланували провести понад 4,5 тис. навчань і тренувань до кінця літа.
Про це повідомила пресслужба Міноборони Росії, посилаючись на слова міністра оборони РФ Сергія Шойгу.
За його словами, основні зусилля армія спрямує на «вдосконалення індивідуальних показників» і «збереження інтенсивності бойової підготовки».
Головним підсумком 2021 навчального року в російській армії стануть спільні російсько-білоруські стратегічні навчання «Захід-2021». На них планують створити складну повітряну обстановку і масово застосовувати авіацію.
У новому навчальному році, який почався з червня, заплановано понад 1000 навчань повітрянодесантних військ.
У Міноборони хочуть провести понад 50 заходів за планом міжнародної діяльності, 7 з яких — це спільні навчання військ, 12 батальйонних тактичних навчань з десантуванням особового складу і техніки, а також 2 полкових тактичних командно-штабних навчання також з десантуванням.
Центральний військовий округ в літній період проведе 9 міжнародних навчань в Росії, Киргизії, Таджикистані і Узбекистані, в також «антитерористичне» навчання «Мирна місія-2021» у вересні.
Чорноморський флот у другій половині 2021 року візьме участь у понад 20 великих навчаннях, а Північний флот РФ проведе навчання Арктиці.