5 квітня директор Департаменту охорони здоров'я Одеської міськради Олена Якименко повідомила, що в Одесу завезли COVID-вакцину від компанії Pfizer. У пресслужбі ж МОЗ спростували цю інформацію.
Про це повідомляє видання LIGA.net.
«На обласний склад надійшло близько 4500 доз вакцини Pfizer», — сказала Якименко.
За її словами, ця вакцина призначена для осіб, які перебувають у соціальних установах, будинках для людей похилого віку обласного і міського підпорядкування, а також — для персоналу, який їх обслуговує.
Якименко додала, що вакцинацію проводитимуть мобільні бригади одеського Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 і міста Чорноморськ, які пройшли навчання з імунізації вакциною Pfizer.
У пресслужбі МОЗ сказали в коментарі LIGA.net, що не знають про поставку, про яку говорять у мерії Одеси.
Департамент охорони здоров'я місцевої облдержадміністрації у Facebook також не підтвердив інформацію від міськради Одеси. Там стверджують, що Одеська область ще очікує поставки 4680 доз вакцини Pfizer.
В ОДА додали, що мобільна бригада Чорноморської лікарні почне підготовку тільки 9 квітня.
Напередодні стало відомо, коли до України надійде перша партія вакцини від Pfizer.