Місячний календар на листопад 2023: коли новий і повний Місяць
Unsplash

Місяць — не лише романтичний сусід Землі, але й сильне астрономічне тіло, фази якого впливають на усе живе на нашій планеті.

Chas News публікує місячний календар на листопад 2023 року і нагадує, що варто і чого не варто робити у новий і повний Місяць.

Новий Місяць у листопаді 2023

Новий, молодий Місяць, або молодик — це фаза Місяця, коли його екліптична довгота майже збігається із екліптичною довготою Сонця. Простіше кажучи, Сонце, Місяць і Земля знаходяться приблизно на одній прямій. «Приблизно», тому що коли вони розташовані точно на одній прямій — це вже сонячне затемнення. А так новий Місяць з Землі виглядає тоненьким серпом, який з кожною добою зростає.

У листопаді 2023 року новий Місяць припадає на 13 листопада 11:27 за Києвом.

Як новий Місяць впливає на людину

Під час молодика на людей впливає особливий енергетичний імпульс. В цей час добре планувати і починати нові справи, позбавлятися поганих звичок і старих образ. Новий Місяць — це початок, отже залишати в минулому погане і опановувати хороше.

Астрологи радять в цей час спрямовувати свої думки на нові здобутки, програмувати себе на позитив. І навпаки: недобрі наміри і помисли на молодика можуть призвести до неприємностей.

Повний місяць у листопаді 2023

Повний місяць, або повня у листопаді 2023 припадає на 27 листопада 11:16 за Києвом.

Як повний Місяць впливає на людину

Найбільший вплив повний Місяць чинить на жінок та психологічно неврівноважених людей. В цей час потрібно контролювати свої емоції, адже повня робить людей надто збудженими і імпульсивними. Водночас, повний Місяць надає людині додаткової енергії. Отже на повню і кілька наступних днів варто бути терпимими, зважувати свої вчинки і направляти енергію на корисне.

Фази Місяця у листопаді 2023

  • 1—12 листопада — спадний Місяць;
  • 13 — новий Місяць;
  • 14—26 листопада — Місяць, що росте;
  • 27 листопада — повний Місяць;
  • 28—30 листопада — спадний Місяць.

Місячний календар на листопад 2023: сприятливі та несприятливі дні

  • Сприятливі місячні дні у листопаді 2023 року: 1, 2, 3, 8, 18, 22.
  • Несприятливі місячні дні у листопаді 2023 року: 5, 13, 20, 27.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Церковний календар на листопад 2023 року: головні свята