Мобілізація в рф не вплине на хід війни в Україні у найближчі місяці — ISW

Часткова мобілізація в рф, яку напередодні оголосив кремлівський диктатор володимир путін, не матиме суттєвого впливу на хід війни в Україні у найближчі місяці.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

«Оголошення Путіна про часткову мобілізацію відобразило багато проблем, з якими Росія стикається під час її невдалого вторгнення в Україну. Москва навряд чи зможе вирішити їх у найближчі місяці», — заявляють аналітики.

В ISW пояснили, що наказ путіна мобілізувати частину «підготовленого» резерву рф, тобто осіб, які пройшли строкову службу, протягом місяців не створить значної бойової сили агресора.

«Цього може бути достатньо лише для того, аби у 2023 році підтримувати нинішній рівень російської військової сили, компенсуючи втрати, хоча навіть це ще не ясно», — зауважили фахівці.

Отже, в Інституті вивчення війна дійшли висновку, що часткова мобілізація у росії не зможе завадити Українї звільнити від окупантів більшу частину своїх територій до зими.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Іване, настав час помирати». Українці публікують меми про часткову мобілізацію в рф (фото)