404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
МОЗ передумало зі зміною «епідемічних» кольорів. «Червоних» регіонів нині 10
Getty Images

Міністерство охорони здоров'я протягом 27 березня вдруге оновило показники для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19. Нині до «червоних» віднесли 10 регіонів, а не 13, як було зранку.

Це видно з оновлених даних МОЗ.

У новому переліку зі списку «червоних» зникли Рівненська, Черкаська та Чернігівська області, їх тепер віднесено до «помаранчевих».

/ МОЗ

Ранкова версія «зонування»

Ще зранку суботи МОЗ віднесло до «червоного» рівня епіднебезпеки Рівненську та Чернігівську області, всього «червоних» регіонів тоді стало 13.

Після цього Державна комісія з питань ТЕБ і НС вирішила встановити на території Чернігівської області «червоний» рівень епідемічної небезпеки з понеділка, 29 березня. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр кабінету міністрів України Олег Немчінов. Він написав: «cьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами комісія вирішила встановити: з 00 години 00 хвилин 29 березня 2021 р. «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Чернігівської області».

«Помаранчевий» рівень, окрім трьох областей «на межі», — у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Тернопільській, Харківській і Хмельницькій областях.

«Жовтою» лишається лише Херсонська область. «Зелених» зон у країні немає.

Подробиці «зонування»

Перелік заборон і обмежень, які передбачає для населення «червона» зона, починає діяти не після віднесення МОЗ до такої зони того чи іншого регіону, а після відповідного рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Коли ж комісія ухвалює своє рішення, у «червоному» регіоні забороняється наступне.

/ Кабмін

22 березня Кабінет міністрів погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних» зон. Тепер регіональні комісії з ТЕБ та НС у кожній області самостійно прийматимуть рішення щодо заборони чи обмеження роботи автомобільного та залізничного транспорту у регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки COVID-19.

З 24 лютого Україна знову повернулася до адаптивного карантину з впровадженням чотирьох рівнів епідемічної небезпеки. Дію обмежень уряд продовжив до 30 квітня.

Як ми писали раніше, Разумков вважає недоцільним всеукраїнський локдаун.

Посилений карантин у Києві з 20 березня. Подробиці