404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
МОЗ використовує персональні дані українців для запрошення гостей у студію Шустера

Міністерство охорони здоров’я України використовує персональні дані українців з медичних баз для запрошення гостей на програму Савіка Шустера.

Про такий епізод повідомила Младена Качурець, колишня заступниця міністра охорони здоров’я.

«Розкажу вам зараз захопливу історію про те, як ефективно наша держава використовує Національну лінію з питань протидії COVID-19. Телефонує мені оператор на ім'я Руслан і каже: хочемо вас, Младено Ігорівно, запросити на — увага! — ток-шоу «Шустер Live», — написала Качурець у Facebook.

Вона запитала у хлопця, звідки вони взяли її приватний номер телефону. Спочатку співбесідник відповів, що «ймовірно, відповідальні працівники студії «Шустер Live» мають дані медпрацівників». А після паузи для уточнення, за словами Младени, сказав, що «оператори національної лінії з протидії COVID використовують базу даних осіб, що вже провакцинувалися».

У своєму дописі ексзаступниця міністра нагадує про закон про захист персональних даних. І обурюється, що гарячу СОVID-лінію використовують в інтересах приватного телеканалу.

Програма «Свобода слова Савіка Шустера» виходить в ефірі каналу «Україна», що належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Chas News звернувся по коментар до редакції програми.

Там відповіли таке:

«З метою популяризації вакцинування в країні та подолання міфів про вакцинацію від коронавірусу серед населення ми вирішили запросити до аудиторії вже провакцинованих людей. Представники МОЗ погодилися із тим, що це буде правильна соціальна ініціатива та з метою контролю збереження даних пацієнтів взялись запросити до ефіру українців, що отримали перше щеплення, самостійно. Ми б не хотіли, щоб соціальні ініціативи, направлені на популяризацію вакцинації, перетворювали на хайп».

Також Chas News звернувся до МОЗ з проханням прокоментувати ситуацію.

Степанов із дружиною задекларували чотири авто і дві шуби. Та жодної коштовної куртки