Мрії збуваються. Хлопчика, який помирає від раку на четвертій стадії, «прийняли» до лав поліції (фото)
Аліна Боднар

У Чернівцях 10-річного Сашка Андрійчука, який помирає від четвертої стадії раку, «прийняли» до лав поліції. Таку акцію влаштували, оскільки бути поліцейським — його мрія.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Аліна Боднар.

 
У Чернівцях здійснили останню мрію хлопчика, який помирає.

Сашкові Андрійчуку 10 рочків і у нього четверта стадія пухлини мозку. Йому більше не робитимуть хіміотерапій і не призначатимуть лікування. Медики не можуть точно сказати, скільки у нього лишилося часу. Знають одне – обмаль. Поліція і волонтери об'єдналися, щоб втілити у життя найзаповітнішу мрію хлопчика - стати поліціантом. Він отримав іменну форму і жетон, обрав свою машину і здійснив своє перше патрулювання… Хлопчик відчув себе частиною команди поліціянтів, якою, можливо, ніколи не стане… Marta Levchenko

Posted by Шпальта on Monday, February 15, 2021

«Про історію 10-річного Сашка Андрійчука написала неймовірна Марта Левченко. Це вона відкрила кризовий центр у Чернівцях, де хлопчик проведе свої останні дні з мамою. Додому повернутися після лікарень не могли. Там страждали від батька-тирана і домашнього насилля», — пише блогер.

Діагноз дитини — пухлина мозку з метастазами.

Facebook Аліни Боднар

Марта прийняла маму з сином у «Місто Добра», коли ті повернулися з лікарні.

Боднар зазначає, що хлопчика більше лікувати не будуть. Спеціалісти кажуть, що допомогти йому вже не зможуть, тож «мучити його хіміями і лікарняними стінами не бачать сенсу».

Марта дуже хотіла здійснити мрію хлопчика: відчути себе поліцейським, яким він мріяв стати, коли виросте. Вона написала історію Сашка у соцмережах і на неї відреагували сотні поліцейських з усієї країни.

Протягом вихідних дитині пошили спеціальну іменну форму зі спецжетоном.

Facebook Аліни Боднар

15 лютого майже 80 правоохоронців із Чернівецької та Івано-Франківської областей прийшли у гості до Сашка і зробили йому сюрприз.

«Йому подарували форму і жетон, після чого запросили на вулицю. Там усі правоохоронці зустріли його оплесками і провели обряд посвяти до своїх лав. Потім хлопчик обрав авто, на якому здійснив своє перше справжнє патрулювання», — розповіла Боднар.

На Чернігівщині чоловік заявив про вбивство вітчима, щоб поліцейські розчистили сніг