«М'яка сила в новій реальності». У Києві стартував Саміт перших леді та джентльменів

У понеділок, 23 серпня в Києві у Соборі Святої Софії стартував Саміт перших леді і джентльменів, ініціатором якого виступила Олена Зеленська. 

Це перший в історії захід подібного типу, де зібрались дружини та чоловіки світових лідерів.

Про це повідомляє «24 канал».

Із вітальним словом виступила перша леді України.

«Це перше зібрання перших леді та джентльменів в такому широкому складі. Це перший міжнародний майданчик для вирішення питань, які вимагають першочергового вирішення.

На великих політичних майданчиках, де обговорюються надважливі теми, на жаль, не завжди залишається час для того, щоб зосередитися на питаннях рівності, розвитку людину, доступу до медичних, соціальних послуг для всіх.

На мою думку, якби саме цим питанням був присвячений основний час, у світі могли б не так гостро стояти питання глобальної безпеки, війн, ядерної та хімічної зброї», — сказала Олена Зеленська.

Очікується, що учасники саміту будуть спільно реалізовувати проєкти задля доброботу людей. Тема першого саміту є «М'яка сила в новій реальності». 

Зокрема,11 перших леді та джентельменів разом з українськими та міжнародними експертами на саміті обговорять важливі виклики, зокрема, пов'язані з пандемією:

  • доступ до медичних послуг;
  • впровадження програм ментального здоров'я;
  • майбутнє системи освіти;
  • забезпечення рівних можливостей;
  • подолання дискримінації.
Олена Зеленська хоче створити Офіс першої леді, аби узаконити цей статус