МЗС Румунії відреагувало на падіння російських дронів на своїй території
Вибух «шахеда» на території Румунії / Oleg Nikolenko

Міністерство закордонних справ Румунії викликало тимчасового повіреного у справах рф та повідомило його протест через виявлені на своїй території уламки російських дронів.

Про це пише румунське агентство Agerpres з посиланням на заяву МЗС країни.

«Держсекретар зі стратегічних питань Юліан Фота висловив протест румунської сторони на порушення повітряного простору Румунії після виявлення на території країни, поблизу кордону з Україною, фрагментів дронів, аналогічних тим, які викорустовуються російськими військами в агресії проти України», — йдеться у заяві.

Також посадовець засудив та закликав припинити «систематичні, невиправдані та жорстокі напади російських сил на українське населення та цивільну інфраструктуру».

Нагадаємо, під час останніх атак «шахедів» на українські дунайські порти кілька дронів впали на території Румунії. Влада країни спочатку заперечувала цей факт, але потім підтвердила виявлення уламків двох безпілотників на своїй території.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

У Румунії посилюють заходи безпеки в прикордонних з Україною районах