404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
На фестивалі в Севастополі пропагандистський фільм замінили стрічкою про героїв АТО (відео)

На кінофестивалі в окупованому Криму зірвали показу фільму «Ополченочка» із Наталею Поклонською, заступницею голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ.

Пропагандистську кінокартину замінили українською патріотичною стрічкою про героїв АТО «Позивний «Бандерас», передає видання «Крим. Реалії».  

Інцидент стався під час кінофестивалю «Золотий витязь», який проходив у Севастополі. Організатори заходу кажуть, що хтось замінив файл зі стрічкою.

На опублікованому в YouTube відео видно, що глядачі встигли побачити тільки перші кадри українською стрічки «Позивний «Бандерас». Потім показ відразу перервали, а присутні залишили кінотеатр.

Показ фільму «Ополченочка» в той день так і не відбувся. Продюсер стрічки та бойовик «ЛНР» Роман Разум був присутній у залі. Він повідомив про «диверсію», а також поскаржився, що стрічку не взяли в конкурсну програму.

Фільм «Ополченочка» зняла кінокомпанія «Лугафільм» за участі «міністерств і народної міліції ЛНР».  Стрічка ж «Позивний «Бандерас» режисера Зази Буадзе — це військовий драматичний детектив. Він розповідає про події в зоні АТО восени 2014 року.

Чадов, Кабо, Стичкін та інші. Кабмін схвалив санкції проти 11 російських артистів за відвідування Криму