404

Сторінку не знайдено

Chas.News not found
На хімічному заводі поблизу Рівного сталася аварія. Компанія запевняє, що небезпеки немає

20 липня в селі Городок, розташованому за 10 кілометрів від Рівного на підприємстві «РівнеАзот», яке виробляє добрива, сталася аварія.

Про це повідомили у пресслужбі Group DF, до складу якої входить «РівнеАзот».

У результаті над заводом утворилася руда хмара від азоту, яка через деякий час зникла. Компанія запевняє, що небезпеки вона не становить.

У ДСНС повідомили, що витік газу на «РівнеАзот» ліквідували о 17:26.

«Жертв та постраждалих немає. Хімічно небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози людям та навколишньому середовищу немає», — пишуть рятувальники.

Спершу очевидці повідомляли, що на заводі стався вибух.

Але в Group DF заявили, що це «розгерметизація трубопроводу в цеху виробництва азотної кислоти», унаслідок чого відбувся викид «нітрозних газів у незначній кількості».

«Надзвичайна ситуація не вплинула на роботу виробничих цехів підприємства та подальше відвантаження продукції згідно з укладеними контрактами», — йдеться в повідомленні Group DF.

Внаслідок інциденту жертв чи постраждалих немає, хмара небезпеки для довкілля чи людей не становить, а «РівнеАзот» продовжує роботу в штатному режимі.

Віталій Коваль, очільник Рівненської облдержадміністрації повідомив, що на «РівнеАзот» «сталася аварійна зупинка агрегату цеху азотної кислоти» й екологічна інспекція наразі оцінює збитки.

Поліція Рівненської області заявила, що на місці події працює слідчо-оперативна група.

Що відомо про завод 

«РівнеАзот» є одним із найбільших підприємств Західної України, що займається виробництвом мінеральних азотних добрив, технічного кисню, рідкої вуглекислоти й сухого льоду.

З 2011 року «РівнеАзот» входить до групи компаній Group DF.

У Румунії стався вибух на найбільшому нафтопереробному заводі країни (відео)