На італійському острові пограбували десятки людей. Підозрюють всіх 400 місцевих жителів
iStock

На італійському острові Капрая живе близько 400 людей. Напередодні там пограбували десятки людей. Наразі розслідування ведуть троє місцевих поліцейських. Вони підозрюють усіх місцевих жителів.  

Про це повідомляє італійська газета Corriere della Sera.

Через низку пограбувань у зазвичай згуртованій громаді острова Капрая почали «з'являтися тріщини», розповідає очільниця острова Маріда Бессі. За її словами, друзі та сусіди тепер підозрюють одне одного.

Більшість пограбувань домівок жителів та магазинів відбулися взимку. Саме тоді люди зазвичай виїжджають з острова. Дістатися до нього з материкової Італії можна лише човном.

Під час останнього інциденту злодії вимкнули камеру спостереження в тютюновій крамниці, а потім забрали з сейфа €60 тис. У листопаді 2020-го зловмисники увірвались у дім заступника мера. Вони викрали сейф з готівкою та коштовностями.

Одна з жертв пограбування Фабіо Мацеї говорить, що злодії добре знали його будинок, а також те, що його не буде вдома. Більшість жителів острова зберігають гроші вдома. Торік закрився єдиний місцевий банк.

За словами очільниці міста, правоохоронцям не вистачає інструментів для розслідування. На її думку, пограбування можуть так і не розкрити.

Chas News повідомляв, що на Мадейрі пограбували дім Кріштіану Роналду

Нічого святого. Будинок футболіста пограбували під час його похорону