На Миколаївщині СБУ затримала колаборанта, який допомагав окупантам в укріпленні позицій
СБУ

У Миколаївській області правоохоронці затримали зрадника, який передавав викрадене майно громадян на потреби російських окупаційних угруповань на південному фронті.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

Зловмисником виявився місцевий мешканець одного з селищ Шевченківської об’єднаної територіальної громади, який добровільно обійняв посаду старости у двох населених пунктах, де виступав посередником між окупантами та місцевими мешканцями.

Відтак, перебуваючи на «посаді», колаборант допомагав росіянам в укріпленні позицій, зокрема передавав викрадене майно місцевих мешканців на потреби російських загарбників.

За даними слідства, місцевий житель ще на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну підтримав окупантів і навіть налагодив контакт з одним із ватажків ворожих угруповань.

Також правоохоронці встановили, що він особисто передавав транспортні запчастини загарбникам для облаштування казарм та ремонту російської військової техніки. Крім цього, чоловік організував постачання питної води й продуктів харчування до пунктів тимчасової дислокації військ рф.

Після звільнення району зрадник намагався переховуватися й уникнути правосуддя, проте правоохоронці встановили місце перебування колаборанта й затримали його.

Нагадаємо, раніше у звільненій Снігурівці затримали колаборантку, яка намагалась «залягти на дно».

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Окупант поскаржився дружині на провали армії рф на Донбасі — перехоплення СБУ