На окупованих територіях загарбники пропонують українцям роботу «за їжу» — розвідка

В тимчасово окупованому Маріуполі окупанти не змогли набрати на роботу в комунальні служби достатню кількість співробітників із зарплатою 10 тис. руб. на місяць. Тому загарбники вирішили знизити об’єми так званої «гуманітарної допомоги», яка забезпечувала мінімальний об’єм продуктів для виживання. 

Про це повідомляє Головне управління розвідки України. 

«Окупаційна адміністрація пропонує людям іти у «волонтери». Головним їхнім завданням стане прибирання завалів на вулицях та похорон тіл у братських могилах. В якості винагороди пропонується «доступ до їжі», — йдеться у повідомленні.

Також у розвідці повідомляють, що для «наведення ладу» у понівечених населених пунктах (в тому числі — Маріуполі) окупанти планують використовувати безоплатну працю «добровольців».

«Поблизу Нової Каховки та Берислава Херсонської області ворог примушує населення здавати закупникам з Криму 70% врожаю. Закупівельні ціни подекуди становлять близько 10% від роздрібної ціни. Одночасно діє заборона вивезення врожаю на території, підконтрольні Україні. Відомі випадки, коли підприємці роздають полуницю та черешню населенню безкоштовно», — розповідають у ГУР.

Також повідомляється, що через масову відмову освітян проводити навчальний процес за російською програмою, росіяни в Мелітополі набирають людей без педагогічної освіти. Також помічено збільшення кількості вчителів, відряджених з рф та окупованого Криму.

Місцевим освітянам, які відмовились від співпраці з окупантами, створюють побутові проблеми та погрожують репресіями.

Раніше повідомлялось, що росіяни вивозять овочі з Херсонщини в окупований Крим та продають їх за безцінь.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

«Візьму біженку. Цілком забезпечу»: росіяни масово пропонують переселенкам з України житло в обмін на секс і роботу по дому