На півдні українські військові розбили «елітну» 58 армію рф — перехоплення СБУ

Російські військові розповідаюють, що на півдні України розбили 58 армія Південного воєнного округу рф, яку вважали передовою.

Про це окупант розповів у телефонній розмові, яку перехопили в СБУ.

«Від 58-ої армії взагалі нічого не залишилося. Вона вважалася найважчою армією у Південному військовому окрузі. У підсумку, від неї не залишилося майже нічого. Валера Бакін у 58-ій армії служив. У нього в роті жодної людини живої немає. Жодної! Всіх, коротше, повбивали. Всю роту. У нас там теж є роти, де залишилося 3 людини, 4 людини», — сказав військовий.

В СБУ зазначають, що у 2018 році знищену армію оснастили найновішими у рф озброєнням і технікою.

 
Українські захисники продовжують нищити найбільш елітні підрозділи рф

Українські захисники продовжують нищити найбільш елітні підрозділи рф Так, на півдні України була вщент розбита 58 армія ворога, яку самі окупанти називали однією з передових в росії. У 2018 році її переоснастили найновішими озброєнням і технікою, «аналогов которым нет», а зараз ЗСУ зробили так, що «нєт» самої 58 армії Південного воєнного округу рф. Про це йдеться у нових телефонних розмовах окупантів, які перехопила СБУ. «ОТ 58-ой армии вообще ничего не осталось. Она считалась самой тяжелой армией в Южном военном округе. По итогу, от нее не осталось практически ничего. Валера Бакин в 58-ой армии служил. У него в роте ни одного человека живого нет. Ни одного! Всех, короче, поубивали. Всю роту. У нас там тоже есть роты, где осталось 3 человека, 4 человека», – розповідає своїй дружині російський загарбник. Тож робимо все, аби «приклад» 58 армії наслідували й інші військові підрозділи ворога. Наближаємо нашу перемогу! #СБУ #ЗупинимоОкупантів #stoprussia

Posted by Служба безпеки України on Tuesday, May 24, 2022

Раніше в СБУ розповіли, що російські спецслужби використовують українських дітей за допомогою мобільних ігор.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Головні новини про війну. 24 травня. Шанси на швидке членство України в ЄС, надзвичайний стан в Угорщині