На Рівненщині 12-річна дівчинка вбивала безпритульних котів і знімала це на камеру

На Рівненщині 12-річна дівчина знімала на камеру, як вбиває безпритульних котів. Відео знущань школярка публікувала у власному Telegram-каналі, який видалила після розголосу її жорстоких дій у соцмережах. 

Про це повідомляє зоозахисна організація UAnimals, яка звернулась з цього приводу до поліції.

«З публікацій у соцмережах та звернень небайдужих громадян нам стало відомо про те, що 12-річна дівчинка з Рівненщини жорстоко поводиться з безпритульними котами, знущаючись і вбиваючи їх на камеру», — йдеться у повідомленні.

Також дівчинка описувала свій намір і бажання вбити кота у соцмережах.

Зоозахисники написали заяву до поліції з вимогою провести перевірку та притягнути до відповідальності батьків або опікунів за невиконання їхніх обов’язків щодо виховання дітей, якщо на це будуть підстави.

«Просимо вас розголосу даної ситуації. А також закликаємо батьків та дорослих привчати дітей до гуманного ставлення до тварин і пояснювати, як правильно з ними поводитись. Адже кожне життя важливе, а вбивство заради розваги – неприпустиме», — наголошують в UAnimals.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Українця, який жорстоко вбив павича, можуть засудити до ув'язнення (відео 18+)